Hervormd Vollenhove.nl

Hervormde gemeente Vollenhove - Sint Jansklooster

▶ Kerkdiensten luisteren

Wijkindeling Ambt

Sectie 1:
Ouderling: dhr. J. Bruintjes, Vossenkamp 40, 8326 DA St. Jansklooster, tel. 245524.
janbruintjes@hervormdvollenhove.nl
Diaken: mw. V. Jordens-Rook, Oude Beulakerweg 18, 8326 AG St. Jansklooster, tel. 246202.
vjordens@hervormdvollenhove.nl
Straten: Beulakerpad, Leeuwte, Oude Beulakerweg.

Sectie 2:
Ouderling: dhr. C.A. Verwaaij, Burg. G.W. Stroinkweg 119 A, 8344 XN Onna, tel. 0521-370470.
caverwaaij@hervormdvollenhove.nl
Diaken: mw. R. Heetebrij-de Olde, Monnikenweg 32, 8326 BZ St. Jansklooster, tel. 244024.
rheetebrij@hervormdvollenhove.nl
Straten: Moespot, Schaarweg, De Roeden, De Omloop, Molenkamp, Zuurbeek, Genemuiden, De
Wieken, Koningspil, Bovenkruier, Stelling.

Sectie 3:
Ouderling: vacant/crisispastoraat: mw. H. Kramer- de Jong, Wooldhof 7, 8302 KC Emmeloord, tel. 06-
30016897. hkramer@hervormdvollenhove.nl
Diaken: mw. V. Jordens-Rook, Oude Beulakerweg 18, 8326 AG St. Jansklooster, tel. 246202.
vjordens@hervormdvollenhove.nl
Straten: Drostenbos, Halleweg, Kadoelerweg, Oppen Swolle, Wendeler Bentweg.

Sectie 4:
Ouderling: dhr. G. Rook, Leeuwte 60, 8326 AD St. Jansklooster, tel. 06-51052545.
geujerook@hervormdvollenhove.nl
Straten: Barsbeek, Heetveld.
Ouderling: dhr. C.A. Verwaaij, Burg. G.W. Stroinkweg 119 A, 8344 XN Onna, tel. 0521-370470.
caverwaaij@hervormdvollenhove.nl
Diaken: dhr. A. Wetering, Uiterdijkenweg 41b, 8315 PN Luttelgeest, tel. 06-31594859.
awetering@hervormdvollenhove.nl
Straten: W. v. Tweenijenhuizen. Blokzijl: B. van Ommerenweg, Duinweg, Duinigermeerweg,
Scheepsdiep, Hevenweg, Zuiderwalstraat, Zuiderzeeweg, Slingerpad, Groenestraat, Muggenbeet,
Houtzagerijweg, Onna: Burg. G.W. Stroinkweg, Giethoorn: Sportlaan.

Sectie 5:
Ouderling: vacant/crisispastoraat: mw. H. Kramer- de Jong, Wooldhof 7, 8302 KC Emmeloord, tel. 06-
30016897. hkramer@hervormdvollenhove.nl
Diaken: mw. R. Heetebrij- de Olde, Monnikenweg 32; 8326 BZ St. Jansklooster, tel. 244024.
rheetebrij@hervormdvollenhove.nl
Straten: Bergkampen, Boompjes, De Bos, Dennenbos, Hoge Veldweg, De Hoogte, Kadoelen,
Poepershoek.

Sectie 6:
Ouderling: dhr. E. Apperlo, Duinigermeerweg 4, 8356 VZ Blokzijl, tel. 06-10844932.
eapperlo@hervormdvollenhove.nl
Diaken: vacant
Straten: Kloosterweg, Molenstraat, v. Ommenstraat, Veneweg.

Sectie 7:
Ouderling: dhr. G. Rook, Leeuwte 60, 8326 AD St. Jansklooster, tel. 06-51052545.
geujerook@hervormdvollenhove.nl
Diaken: dhr. J.A. Wouters, Doeveslag 79, 8325 AJ Vollenhove, tel. 06-22569104
jwouters@hervormdvollenhove.nl
Straten: Bonkenhaveweg, Van Isselmudenstraat, Kloosterkamp, Reesstraat.

Sectie 8:
Ouderling: vacant/crisispastoraat: mw. H. Kramer- de Jong, Wooldhof 7, 8302 KC Emmeloord, tel. 06-
30016897. hkramer@hervormdvollenhove.nl
Diaken: vacant
Straten: Monnikenweg, St. Jansweg, Vossenkamp.

Sectie Nieuw Clarenberg:
Ouderling: mw. L.C.C. van der Niet, Aak 13, 8325 HD Vollenhove, tel.06-43145074.
lvanderniet@hervormdvollenhove.nl
Nieuw Clarenberg: Anijs, Bieslook, Karwij, Koriander, Laurier.
Ouderling: mw. J. van Es-Andriesse, Godfried van Rhenenlaan 51,8325 EW Vollenhove, tel. 06-
13439005. jvanes@hervormdvollenhove.nl
Nieuw Clarenberg: Marjolein, Munt, Venkel, Kervel, Koriander (zorg) Groenestraat 38 A, B en C.
Diaken: dhr. A. Bergkamp, Godfried van Rhenenlaan 44, 8325 EX Vollenhove, tel. 243233.
abergkamp@hervormdvollenhove.nl

Jeugdouderlingen
Danique Roskam, Schuit 55, 8325 HA Vollenhove, tel. 06-81081390.
droskam@hervormdvollenhove.nl
Jacqueline Boxum-Aaten, Bergkampen 13, 8326 AS, St. Jansklooster, tel. 06-
83055549, jaboxum@hervormdvollenhove.nl
Tineke Steenbergen-Schuurman, Molenstraat 37, 8326 CV, St. Jansklooster, tel.06-41050683,
tsteenbergen@hervormdvollenhove.nl